Rozrywka

Gry marca 2023 – początek wiosny z przytupem

W marcu 2023 roku świat gier rozrywkowych znowu dostanie nowe wyzwania do pokonania i ciekawe rozgrywki do przeżycia. Oto lista kilku gier, które zapowiadają się na hit i warto się im przyjrzeć.

“God of War: Ragnarok”

“God of War: Ragnarok” jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2023 roku. Gra jest kontynuacją “God of War” z 2018 roku, która okazała się ogromnym sukcesem. Nowa gra opowiada historię Kratosa i Atrei w walce z nordyckim pantheonem bogów, aby zapobiec Ragnarokowi – końcowi świata. W grze znajdziemy ciekawą fabułę, epickie walki, a także bardziej rozbudowany system rzemiosła i eksploracji.

“Horizon Forbidden West”

“Horizon Forbidden West” jest kolejną grą, która zapowiada się na wielki hit w marcu 2023 roku. Jest to kontynuacja gry “Horizon Zero Dawn” z 2017 roku. W grze wcielimy się w rolę Aloy, młodej myśliwej, która wyrusza w podróż na zachodnie wybrzeża, aby odkryć tajemnice tamtejszych ruin i poznać niebezpieczeństwa, które zagrażają ludzkości. Gra oferuje piękne krajobrazy, rozbudowany system walki i fabułę, która składa się z wątków politycznych, społecznych i osobistych.

“The Elder Scrolls VI”

Następna odsłona kultowej serii gier RPG, “The Elder Scrolls VI”, ma zadebiutować w marcu 2023 roku. O ile na temat fabuły i rozgrywki nie wiemy jeszcze wiele, to już teraz wiadomo, że gra zaoferuje wiele rozwiązań i ulepszeń w stosunku do poprzednich części. “The Elder Scrolls VI” ma oferować ogromny świat, w którym gracz będzie mógł swobodnie eksplorować i wykonywać zadania.

“Starfield”

“Starfield” to kolejna odsłona znanego studia Bethesda Softworks. Jest to nowa gra RPG osadzona w kosmosie. Fabuła gry skupia się na podróżach międzygwiezdnych, odkrywaniu nieznanych planet i stawianiu czoła niebezpieczeństwom, jakie czyhają na nas w przestrzeni kosmicznej. Gra oferuje niesamowitą grafikę, rozbudowany system tworzenia postaci i walki, a także możliwość eksplorowania ogromnego świata kosmicznego.

“Dying Light 2”

“Dying Light 2” to kontynuacja popularnej gry z 2015 roku. Gra jest osadzona w postapokaliptycznym świecie pełnym zombie. W grze wcielimy się w rolę Aiden’a – człowieka, który musi przetrwać w walce o przetrwanie w świecie opanowanym przez krwiożercze hordy nieumarłych.
Nowa odsłona gry zapowiada się jeszcze lepiej niż oryginał. Dying Light 2 będzie posiadać znacznie większy otwarty świat, który gracz będzie mógł swobodnie eksplorować. Na terenie miasta przetrwania czekać będą nie tylko nieumarli, ale także liczne grupy ocalałych, z którymi będziemy musieli wchodzić w interakcje.

“Elden Ring”

“Elden Ring” to kolejna gra, na którą wielu graczy czeka z niecierpliwością. Twórcą gry jest Hidetaka Miyazaki, a sama gra powstaje we współpracy z autorem serii “Pieśni lodu i ognia” – George’em R.R. Martinem.
Gra łączy w sobie elementy gatunku RPG z akcją na żywo, a jej akcja rozgrywa się w mrocznym świecie fantasy, pełnym magii i niebezpieczeństw. Gracz wciela się w rolę Jedynego, który musi pokonać wrogów i zdobyć tytuł Elden Lorda, a także odbudować kruszące się królestwa.

Podsumowując, rok 2023 przynosi ze sobą wiele wyczekiwanych premier gier, zarówno kontynuacji znanych tytułów, jak i zupełnie nowych produkcji. Każdy gracz znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferowanego gatunku czy platformy. Gry wciągają nas w światy fantastyczne i niezwykłe historie, pozwalając na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Nie możemy doczekać się, co jeszcze przyniesie nam ten rok, a już teraz zapraszamy do planowania czasu, aby znaleźć czas na rozgrywkę w ulubione gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *